Türkçe English French Spanish Serbian

ÜRÜNLER

Suluklar
Ana Sayfa // Ürünler // Beslenme // Suluklar

Sütün %87’si sudur. Yüksek performans odaklayan her işletme hayvan ile su arasındaki ilişkiyi doğru bir şekilde düzenlemeli ve onları suya kolay ulaşması sağlanmalıdır.

Çiftlik içinde taze su kaynaklarının bulunması hayvanların performansı için çok önemlidir. Burada yapılması gereken doğru ekipmanları ortam ve coğrafi koşullara göre düzenleyerek kullanıma sunmaktır. Bu şekilde hayvanlar yüksek su tüketimi konusunda teşvik edilecek ve performansları artacaktır.


Temiz su kullanın:

İşletmenizde hayvanlarınızın taze suya karşı ne kadar istekli ve duyarlı olduğunu göreceksiniz. Taze suyun daha kaliteli olduğunu unutmayın. Taze sularda bakteri seviyesi ve mikroorganizma faaliyetlerinin düşük olması gelecekte başınızı ağrıtacak sorunları çözmektedir. Taze su ile beraber verim yükselecek ve performans artacaktır.

 

Doğru Sıcaklıkta Su:

Ekipmanlarınızda doğru sıcaklığı uyguladığınızdan emin olunuz. Bulunduğunuz coğrafi konum ve işletmenizin yapısı suyun sıcaklığını etkileyebilir ve endirekt olarak süt performansınızı etkileyecektir. Özellikle ineklerin içmesi gereken suyun 15 C dereceden düşük olmadığından emin olunuz.

 

Maksimum Müşteri Memnuniyeti

Kurtsan ürünlerinin arkasında her zaman Kurtsan güvencesi olduğundan emin olursunuz.  Türkiye’de bulunan 219 bayimiz ve servis organizasyonumuzla her daim sizin yanınızdayız.Müşterilerimiz neler diyor?

Undane Süt Üretim Çiftliği
Kayseri

Un sektörünün önde gelen isminin süt sektöründeki büyük adımı..

Undane Süt Çiftliği Kayseri'de Ipard Projesi kapsamında kurulmuş olan modern çifliklerden birisidir.

Yazının Devamı

Uzman Yardım
Serpil Öztürk
Ziraat Mühendisi
Hayvanım çok kaşınıyor, yem konusunda bir çok şey denedik fakat ne yapmamız gerektiğini tam anlayamadık.
Türkiye Geneli


Bayilik başvurusu için tıklayın.


Copyright © 2018
0 (212) 605 09 09
Selahaddin Eyyubi Mah. 1596 Sk. No:26 2. Evren
Sanayi Yanı, Esenyurt - İSTANBUL