Türkçe English French Spanish Serbian

ÜRÜNLER

Sıralı Giriş Çıkış
Ana Sayfa // Ürünler // Sağım // Keçi & Koyun // Merkezi Sağım Sistemi // Sıralı Giriş Çıkış


Neden Kurtsan’dan memnun kalacaksınız?

Kurtsan kullanıcıları kullandıkları ürünlerden memnun kalır. Bunun sebebi belki de hayatı kolaylaştıran ürünlerinin olması. Belki de sorunsuz çalışan bir sistemler olması. Belki de yurt içinde 219 yurt yetkili bayi ve servis ağı olması. Bunlar kullanıcıların Kurtsan’ı seçmelerinin sadece birkaç nedeni. Aslında daha pek çok farklı neden var.


 Bir Kurtsan Sağım Sistemi var, bir de diğerleri

Kurtsan 1985 yılından itibaren süt sağım makinaları üretiyor, 2001 yılından itibaren sağım sistemleri. 2013 yılı itibariyle övünerek gösterebileceğimiz 370 adet sağım sistemi var. Devamlılığa inandığımız ve bu yönde çalışan ürünler yapmaya çalıştığımızın en büyük kanıtı 15 farklı ülkede çalışan sağım sistemimizin olması. 


Yurt Çapında Mevcudiyet

Kurtsan’ın sadece Türkiye’de 219 yetkili bayi ve satış noktası var. Unutmayın, Türkiye’nin neresinde olursanız olun asla bir Kurtsan Yetkili Bayi ve Servisi’ne uzak olmayacaksınız.

Kurmuş olduğumuz gezici servis organizasyonuyla her zaman yanınızdayız. Bizim istediğimiz sizin ağzınızdan tek bir cümleyi duymak: “Kurtsan sağım sistemi durmaz!”

 

Her şey doğru sağımı gerçekleştirmek için

Kurtsan sağımı gerçekleştiren ürünlerin %95’ini kendi bünyesinde üretir. Bu şekilde ürünlerine kefil olur. Kurtsan ürünlerinde ISO9001EN, CE, TSE, TSEK belgeleri bulunur.


Kurtsan’da sağım kısaca şu şekilde olur:

Doğru sağım, doğru vakum sistemiyle başlar. Süt bu şekilde sağılır ve süt tankına transfer edilir.  Paslanmaz çelik süt hattından paslanmaz çelik rezerveye ulaşan süt, süt filtresinden geçerek süt soğutma tankına ulaşır.


Bunu doğru bir şekilde başarmak malesef yukarıda okuduğunuz kadar kolay değil. Doğru vakumu, doğru pulsasyonu uygulayarak en hijyenik sağım sütü elde etmek, sadece profesyonellerin işidir.Müşterilerimiz neler diyor?

Akören Koop
Burdur

Toplu Süt Sağım Merkezi..

Komşu köylerdeki toplu sağım merkezlerinin özelliklerini kendilerininkiyle karşılaştırmaya başlayınca ve garanti süreleri bittiğindeki servis,yedek parça ücretleri yedek parça temini konusundaki çabukluğu karşılaştırdıklarında bütün halktan takdir kazanmaya başladık.

Yazının Devamı

Uzman Yardım
Serpil Öztürk
Ziraat Mühendisi
Hayvanım çok kaşınıyor, yem konusunda bir çok şey denedik fakat ne yapmamız gerektiğini tam anlayamadık.
Türkiye Geneli


Bayilik başvurusu için tıklayın.


Copyright © 2018
0 (212) 605 09 09
Selahaddin Eyyubi Mah. 1596 Sk. No:26 2. Evren
Sanayi Yanı, Esenyurt - İSTANBUL